کارگاه رایانه
 
کارگاه رایانه، نیاز مسلم هر آموزشگاهی است که می‌خواهد دانش‌آموزانی پیشرو در دنیای فناوری امروز داشته باشد. کارگاه رایانه‌ی رستم آبادیان با داشتن هفت دستگاه رایانه با سخت‌افزار به‌روز می‌تواند به خوبی پاسخ‌گوی نیاز دانش‌آموزان خود باشد.
 
     
 
     
آزمایشگاه
 
آزمایشگاه از نیازهای اولیه‌ی هر دبیرستانی برای آشنا کردن دانش‌آموزان با واقعیت‌های علمی، فراتر از نوشته‌ها و واژه‌ها است. آزمایشگاه رستم آبادیان با داشتن تجهیزات تخصصی در زمینه‌های علوم، فیزیک، شیمی، نجوم و زیست‌شناسی می‌تواند به خوبی دانش‌آموزان را با دانش عملی آشنا کند.
 
     
 
     
کارگاه
 
کارگاه حرفه‌وفن آموزشگاه رستم‌آبادیان این کارگاه که در طبقه‌ی هم‌کف جای دارد، افزون بر کارگاه نجاری و خراطی، کارگاه اتومکانیک، الکترونیک و جوش‌کاری نیز هست. کارگاهی با چنین امکانات و تجهیزات می‌تواند حتا نیازهای فرادرسی دانش‌آموزان را نیز پاسخ‌گو باشد.
 
     
 
     
سالن اجتماعات
 
تالار همایش رستم‌آبادیان با ۱۲۰ متر مربع و امکاناتی چون ویدیو پروژکتور و رایانه پذیرای همایش‌ها و سمینارها، لابراتوار زبان انگلیسی و برگزاری آزمون‌های آموزشگاه است. همچنین از این تالار برای برگزاری گهنبارها و جشن‌های دینی و ملی و برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان و خانواده‌ها استفاده می‌شود.
 
     
 
     
کتابخانه
 
کتابخانه‌ی طبقه‌بندی شده آموزشگاه دربردارنده‌ی کتاب‌های درسی، کمک‌درسی و نشریات و کتاب‌های فرادرسی است. میز کنفرانس ۱۰ نفره‌ی به همراه سکوت و آرامش کتابخانه، محیطی ایده‌آل برای مطالعه‌ی دانش‌آموزان را فراهم کرده است.
 
     
 
     
امکانات ورزشی
 
آموزشگاه رستم آبادیان دارای امکانات برای انجام ورزش‌های بسکتبال، فوتبال، والیبال، تنیس روی‌میز، بدمینتون، شطرنج و فوتبال دستی است. شاید کمتر آموزشگاهی را بتوان یافت که سالن جداگانه‌ی شطرنج و فوتبال دستی داشته باشد.
 
     
 
     
تبریک تولد